türkçeenglish

 

2012 Yılında üretim hattını kurup hizmet vermeye başlayan BEKABİN, kısa zamanda üretimlerini sınıflandırarak alternatif ürünler geliştirmiştir. Islak hacimlerde wc bölme sistemleri, duş bölme sistemleri, oturma bankları, iç cephe ve dış cephe kaplamaları ile başlayıp, 2013 yılında akrilik lavabo ve tezgah üretimini de başlatarak bireysel ve kurumsal gelen  taleplerdeki bütün projeleri gerçekleştirmiş ve kaliteden ödün vermeden bu yolda hızla ilerlemiştir. Her yıl üretim hacmini genişleten BEKABİN ülke genelinde faaliyet gösterdiği gibi dış pazarlarda da aktif şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. özellikle Türk cumhuriyetleri başta olmak üzere  Afrika ve Ortadoğu  da kapsamlı projelere imza atmıştır.

Misyonumuz

Kurulduğu ilk günden itibaren saygınlık ve güven çizgisinde ilerleyen BEKABİN, kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi ve detaycı bir firma olarak ticari faaliyet içerisinde olduğu tüm kuruluşlar ve kamuoyunda aynı güvenle hatırlanmaktır.

Vizyonumuz

BEKABİN ekibi edindiği tecrübeler ve bilgiler doğrultusunda kendini sürekli geliştiren, üretim süreçlerinde Kaizen 5S yönetim biçimini benimsemiş, küçük büyük ayırt etmeksizin tüm proje ve uygulamalarda en kaliteli ürünü, hizmeti, değerlerimiz arasında önde bulunan müşterilerimize, müşteri memnuniyeti odaklı sunmak ve süreklilik sağlamaktır.

Temel Değerlerimiz

İnsana saygılı, sürekli öğrenen ve kendini geliştiren, güvenilir, sistemli, kararlı, topluma, tabiata ve çevreye katkılı olmak.

İlkelerimiz

İlişkilerde şeffaflık ve güven çerçevesinde hareket edip, taleplerdeki gereksinimler ve isteklerin en hızlı, en doğru, en gerçek yolla, bütün olanakları kullanıp sonuca erdirmek, bunları yaparken istemdışı gelişen bütün olumsuzlukları ortadan kaldırmak, ''Ne yapıyorsan yap en iyisini yap'' mantığıyla ilerlemektir.