türkçeenglish
Kullandığımız Kompakt plakalar suya, yanmaya, darbeye, çatlama ve kırılmalara karşı 10 yıl garantilidir. Bir adet 70 cm genişlikdeki kapı kanatımız 28kg ağırlığındadır. Ara ve..
 Kompakt laminat wc kabin sistemleri üretimimizde kuruluşumuzdan bugüne kadar Türkiyenin 74 iline üretim ve montaj himeti verdik. Yurtdışı Cezayir, Kktc, İngiltere,..
12 mm Kompakt laminat kullanarak imal ettiğimiz wc kabin sistemlerinde, 1. sınıf malzeme, ve yüksek işçilik kalitesiyle 10 yıl garanti vermekteyiz. suya, yanmaya, darbeye,..
Bekabin, müşteri ihtiyaçlarını daha hızlı ve kaliteli işçilikle karşılayabilmek ve artan taleplere cevap verebilmek için makine parkurunda yenilikler yapmıştır. dikey ve..
En önemli özellikler, antibakteriyel, tamir edilebilir ve hayalinizdeki şekli alabilir olmasıdır. Genelde toplu kullanım alanlarında lavabo üretiminde kullanılır. Ameliyathane duvar..
HPL üretim tekniği ile üretilen, kraft kağıdı miktarı artırılarak kalınlığı belirlenen kompakt laminat panellerdir. paneller, üstün nitelikleri sayesinde okullar, spor..